Zawody

Zawody w mini koszykówce dziewcząt
19 marca odbyły się Finały Wojewódzkie w Mini Koszykówce Dziewcząt, w których dziewczęta z rocznika 2001 reprezentowały naszą szkołę. W pierwszym spotkaniu trafiliśmy na drużynę z Ustronia, z którą toczyliśmy bardzo zacię te spotkanie niestety zakończone minimalną porażką 22:28. W meczu o trzecie miejsce zagraliśmy ze Szkołą Podstawową z Tychów, której to nie daliśmy najmniejszych szans i zmiażdżyliśmy ich 20:1 i tym sposobem SP 21 jest trzecią szkołą w całym województwie w rozgrywakch Mini Koszykówki Dziewcząt. Serdecznie gretulujemy.
Szkołę reprezentowały: Bula Martyna, Siemianowska Martyna, Kosakowska Alicja, Bentkowska Magdalena, Jambor Kinga, Kmiecik Daria, Cieślik Aleksandra, Adamska Nicole, Bylewska Marta, Banasiewicz Agnieszka, Cyganek Oliwia, Rutkowska Aleksandra.
 
WP_20140319_0031.jpgWP_20140319_0041.jpg