Piłka Ręczna

Turniej Piłki Ręcznej im. Romana Nowosada.
W niedzielę 23 marca w Olkuszu odbył się Turniej Piłki Ręcznej im. Romana Nowosada. W turnieju udział wzięła nasza "niebieska" ekipa z rocznika 2001.
W pierwszym meczu z Sośnicą Gliwice, który jak się potem okazało był meczem finałowym UKS Ruch doprowadził do remisu w ostatnich pięciu sekundach. Dwa kolejne spotkania z drużynami Olkusz III i Olkusz IV  chorzowianki wygrały a o miejscach zadecydowała ogólna suma zdobytych bramek, których to właśnie nasze zawodniczki zdobyły o trzy więcej i to one stanęły na najwyższym stopniu podjum.
W turnieju wystąpiły: Bula Martyna, Rutkowska Aleksandra, Siemianowska Martyna, Kosakowska Alicja, Banasiewicz Agnieszka, Cyganek Oliwia, Jambor Kinga, Janulek Eliza, Cieślik Aleksandra, Adamska Nicole, Kmiecik Daria, Nawrocka Katarzyna, Chlibkiewicz Julia, Bylewska Marta, Lis Weronika, Bentkowska Magdalena.
Trenerem jest Marcin Księżyk. GRATULUJEMY!!!
 
WP_20140325_0061.jpgWP_20140325_0051.jpg