Piłka Ręczna

Wygrana z liderem!!!
Po ferjach zimowych we wtorek 4 lutego swoje rozgrywki wznowiły zawodniczki UKS PR Ruch Chorzów z rocznika 2001. Na swoim parkiecie gościły dotychczasowego lidera tej kategorii dziewcząt drużynę Zgody Ruda Śląska, która przez trzynaście kolejek nie doznała żadnej porażki. Nasze "Niebieskie" zagrały świetny mecz w obronie co pozwoliło im wyprowadzac ataki szybkie, z których padały bramki. Do tego dobrze radziły sobie w ataku pozycyjnym zdobywając bramki zarówno z pierwszej jak i drugiej linii. W bramce nieźle radziła sobie Aleksandra Rutkowska. Do przerwy wypracowały dwubramkową przewagę 13:11 a cały mecz wygrały czterema bramkami 24:20 pokonując tym samym najlepszą dotychczas drużynę.
 
Bramki zdobywały: Martyna Bula 8, Kinga Jambor 7, Eliza Janulek 3, Martyna Siemianowska 2, Nicola Adamska 2, Alicja Kosakowska 1, Agnieszka Banasiewicz 1, Oliwia Cyganek 1;
 
wspomagały je: Magdalena Bentkowska, Marta Bylewska, Aleksandra Cieślik, Aleksandra Rutkowska, Katarzyna Nawrocka, Patrycja Lipiec, Magdalena Mazurek;
 tablicę obsługiwały: Weronika Lis, Wiktoria Warwas, Julia Chlibkiewicz.
 
Wygrana z MTS-em.
 
We wtorek 11 lutego drugie spotkanie z rzędu zawodniczki UKS PR Ruch rocznika 2001 rozegrały na własnym parkiecie. Tym razem gościły drużynę z Żor. Dzięki dobrym zagraniom w obronie i wyprowadzonym atakom szybkim "młode niebieskie" wywalczyły sobie w pierwszej połowie czterobramkową przewagę 14:10 a w drugiej połowie tylko ją powiększały i wynosiła już ona nawet 10 bramek a ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 23:14.
 
Bramki zdobywały: Kinga Jambor 4, Oliwia Cyganek 4, Aleksandra Rutkowska 3, Alicja Kosakowska 3, Magdalena Bentkowska 3, Martyna Siemianowska 2, Marta Bylewska 2, Weronika Lis 1, Nicola Adamska 1;
 
pomagały im: Katarzyna Nawrocka, Magdalena Mazurek, Wiktoria Warwas, Daria Kmiecik, Agnieszka Banasiewicz, Julia Chlibkiewicz, Martyna Bula;
 
tablicę obsługiwały: Aleksandra Cieślik, Patrycja Lipiec, Eliza Janulek.
 
 
Trener: Marcin Księżyk.