Piłka Ręczna

Sprawozdanie z meczu  rocznika 2001
W swoim pierwszym spotkaniu ligowym zawodniczki UKS PR Ruch Chorzów z rocznika 2001 wręcz zmiażdżyły gospodynie spotkania UKS 6 Polho Czuchów 3:42, dodatkowo w pierwszej połowie nie straciły ani jednej bramki rzucając 24. Dziewczyny zagrały dobrze w obronie co umożliwiło wyprowadzanie ataków szybkich w większości zakończonych bramką.
W kadrze meczowej znalazły się: BULA MARTYNA, LIS WERONIKA, KOSAKOWSKA ALICJA, CIEŚLIK ALEKSANDRA, JANULEK ELIZA, ADAMSKA NICOLE, BYLEWSKA MARTA, BANASIEWICZ AGNIESZKA, CYGANEK OLIWIA, KMIECIK DARIA, BENTKOWSKA MAGDALENA, LIPIEC PATRYCJA, SIEMIANOWSKA MARTYNA, MAZUREK MAGDALENA, JAMBOR KINGA, RUTKOWSKA ALEKSANDRA. Do zwycięstwa poprowadził młode "Niebieskie" trener Księżyk Marcin.
W następnym meczu UKS Ruch 2001 podejmowac będzie na własnym parkiecie MTS II Żory we wtorek o godz. 15.00 w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego 113. Zapraszamy!!!