Start

Start


LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO KLASY 4

AP RUCH CHORZÓW PO DRUGIM ETAPIE REKRUTACJI

LP

Nazwisko

Imię

1

Adamczyk

Jakub

2

Chodzidło

Filip

3

Follert

Jakub

4

Fulara

Filip

5

Gaffke

Bartek

6

Gielezy

Bartosz

7

Gneza

Jakub

8

Herko

Bartek

9

Koszembar

Paweł

10

Lipik

Paweł

11

Miernik

Jakub

12

Molerus

Dominik

13

Sprot

Igor

14

Ullmann

Karol

15

Wach

Kacper

16

Wojciechowski

Paweł

17

Wollny

Alex                        

18

Zub

Nataniel

     
     
     
     


Do 20.06.2018 r. – Potwierdzenie woli przez rodzica kandydata

22.06.2018 r. – Podanie listy kandydatów przyjętych do klasy IV

Do 28.06.2018 r. – dostarczenie dokumentów: świadectwo szkolne z III kl., zdjęcie na legitymacje szkol., karta zdrowia ucznia (nie dotyczy uczniów SP 21)

Zebranie organizacyjne odbędzie się 18.06.2018 r, (poniedziałek)

o godzinie 16.30 w Szkole Podstawowej nr 21 im. G. Cieślika w Chorzowie.

Proszę o przyjście z dziećmi w związku z przymiarką strojów sportowych.


LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO KLASY 4

UKS RUCH CHORZÓW PO DRUGIM ETAPIE REKRUTACJI

L.p.

Nazwisko

Imię

1

Bielak

Oliwier

2

Błaszczyk

Bruno

3

Borowiec

Mateusz

4

Czech

Maksymilian

5

Gruszka

Damian

6

Hamela

Kacper

7

Jęszczok

Jakub

8

Kabalski

Mateusz

9

Kapałka

Tomasz

10

Kawczyński

Łukasz

11

Klety

Bartosz

12

Koma

Dawid

13

Kubicki

Mikołaj

14

Kwaśniewski

Alan

15

Łanecki

Bartłomiej

16

Marek

Aleksander

17

Palenta

Ksawery

18

Raczkowiak

Nikodem

19

Rutkowski

Artur

20

Sienkiewicz

Krzysztof

21

Sowiński

Wojciech

22

Strugalski

Szymon

23

Szymanek

Wojciech

24

Tyrol

Paweł

25

Wcisło

Paweł

26

Wesołowski

Łukasz

27

Węgiel

Amadeusz

28

Wrona

Wiktor


Do 20.06.2018 r. – Potwierdzenie woli przez rodzica kandydata

22.06.2018 r. – Podanie listy kandydatów przyjętych do klasy IV

Do 28.06.2018 r. – dostarczenie dokumentów: świadectwo szkolne z III kl., zdjęcie na legitymacje szkol., karta zdrowia ucznia (nie dotyczy uczniów SP 21)

Zebranie organizacyjne odbędzie się 21.06.2018 r, (czwartek)

o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej nr 21 im. G. Cieślika w Chorzowie.

Obecność obowiązkowa


LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO KLASY 7

UKS RUCH CHORZÓW PO DRUGIM ETAPIE REKRUTACJI

1. Czoik Łukasz

2. Dobrzyński Milan

3. Franke Antoni

4. Gawroński Oskar

5. Grochowalski Jakub

6. Gruszczak Bartosz

7. Kowalczyk Karol

8. Kuter Maksymilian

9. Machura Karol

10. Mann Nazar

11. Mozler Maciej

12. Nadziałek Konrad

13. Nowak Franciszek

14. Rudzki Karol

15. Skwarek Karol

16. Skwierczyński Mateusz

17. Stępień Jakub

18. Śmietana Dawid

19. Tomczak Dawid

20. Wójtowicz Jan

 

Do 20.06.2018 r. – Potwierdzenie woli przez rodzica kandydata

22.06.2018 r. – Podanie listy kandydatów przyjętych do klasy VII

Do 28.06.2018 r. – dostarczenie dokumentów: świadectwo szkolne z VI kl., zdjęcie na legitymacje szkol., karta zdrowia ucznia (nie dotyczy uczniów SP 21).

Zebranie organizacyjne odbędzie się 21.06.2018 r. (czwartek)

o godzinie 18:00 w Szkole Podstawowej nr 21 im. G. Cieślika w Chorzowie

(obecność obowiązkowa)

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO KLASY 7

AP RUCH CHORZÓW PO DRUGIM ETAPIE REKRUTACJI


 

  1. Archipow Brajan
  2. Broniszewski Tomasz        
  3. Brychczy Patryk
  4. Goleśny Marcel
  5. Grum Jakub                      
  6. Kurpas Marcin
  7. Letkiewicz Patryk                
  8. Łosik Dominik
  9. Maroń Fabian
  10. Myszor Wojciech
  11. Nowiński Adrian
  12. Pastuszka Dawid
  13. Polak Mateusz
  14. Polok Kacper
  15. Ryszczyk Dawid
  16. Sęk Kamil
  17. Skała Radosław
  18. Szkutak Aleksander          
  19. Tukaj Kacper
  20. Wollny Marco
  21. Wolski Maciej
  22. Wręczycki Oliver


               


Do 20.06.2018 r. – Potwierdzenie woli przez rodzica kandydata

22.06.2018 r. – Podanie listy kandydatów przyjętych do klasy VII

Do 28.06.2018 r. – dostarczenie dokumentów: świadectwo szkolne z VI kl., zdjęcie na legitymacje szkol., karta zdrowia ucznia (nie dotyczy uczniów SP 21)

Zebranie organizacyjne odbędzie się 21.06.2018 r. (czwartek)

o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej nr 21 im. G. Cieślika w Chorzowie

(obecność obowiązkowa)

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO KLASY 4

-PIŁKA RĘCZNA- PO DRUGIM ETAPIE REKRUTACJI

  1. Białas Martyna
  2. Brańska Dagmara
  3. Borodajko Marlena
  4. Cieślik Zuzanna
  5. Hachuła Iga
  6. Kowal Lilianna
  7. Kowalska Jagoda
  8. Książko Julia
  9. Kula Magdalena
  10. Mierzwa Wiktoria
  11. Pawlak Lena
  12. Poloczek Paulina
  13. Pujanek Martyna
  14. Przybylska Magdalena
  15. Sasa Emilia
  16. Wrona Emilia

Do 20.06.2018 r. – Potwierdzenie woli przez rodzica kandydata.

22.06.2018 r. – Podanie listy kandydatów przyjętych do klasy IV.

Do 28.06.2018 r. – dostarczenie dokumentów: świadectwo szkolne z III kl., zdjęcie na legitymacje szkol., karta zdrowia ucznia (nie dotyczy uczniów SP 21).

Zebranie rodziców 19.06.2018r. godz. 17:30

w Szkole Podstawowej nr 21 im. G. Cieślika w Chorzowie.


LISTA KANDYDATÓW DO KLASY 7

ZAKWALIFIKOWANYCH DO DRUGIEGO ETAPU REKRUTACJI

SZKOLNY ZESTAW PROGRAMÓW NAUCZANIA
NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Szkoła Podstawowa

Klasa

Przedmiot

Program

Wydawnictwo

1

Edukacja wczesnoszkolna

Program edukacji wczesnoszkolnej
„Oto ja”

Mac Edukacja

Język angielski

Program nauczania języka angielskiego dla I. etapu edukacyjnego

Macmillan

Religia

W drodze do wieczernika

Święty Wojciech

Wych. – fiz. pływanie

Autorski program

„Mistrzostwo na własną miarę”

 

2

Edukacja wczesnoszkolna

Program edukacji wczesnoszkolnej dla klas 1 – 3 „Tropiciele”

WSiP

Język angielski

Program nauczania języka angielskiego dla klas 1 – 3

Pearson

Religia

W drodze do wieczernika

Święty Wojciech

Wych. – fiz. pływanie

Autorski program

„Mistrzostwo na własną miarę”

 

3

Edukacja wczesnoszkolna

Program edukacji wczesnoszkolnej dla klas 3. „Moje ćwiczenia”

Mac Edukacja

Język angielski

Program nauczania języka angielskiego dla klas 1 – 3

Pearson

Religia

W drodze do wieczernika

Święty Wojciech

Wych. – fiz. pływanie

Autorski program

„Mistrzostwo na własną miarę”

 

4

Język polski

Nowe słowa na start!

Nowa Era

Język angielski

Program nauczania języka angielskiego dla klas 4 – 8

Pearson

Historia

Program nauczania historii w klasach
4 – 8 „Wczoraj i dziś”

Nowa Era

Przyroda

Program nauczania przyrody w klasie 4. „Tajemnice przyrody”

Nowa Era

Matematyka

„Matematyka wokół nas”

WSiP

Muzyka

Program nauczania „Muzyka”

Mac Edukacja

Technika

„Technika na co dzień”

WSiP

Informatyka

Informatyka dla szkoły podstawowej – klasa 4 „Teraz bajty”

MiGra

Plastyka

Program nauczania plastyki „Do dzieła”!

Nowa Era

Religia

Poznaję Boga i w Niego wierzę

Święty Wojciech

Wych. – fiz. pływanie

Autorski program

„Mistrzostwo na własną miarę”

 

Wych. - fiz.
klasy ogólne

Program wychowania fizycznego

 

Wych. – fiz.
klasy sportowe

Program autorski szkolenia dla klas sportowych szkoły podstawowej
o profilu  „Piłka ręczna dziewcząt”

 

Wych. – fiz.
klasy sportowe

Program autorski szkolenia dla klas sportowych szkoły podstawowej
o profilu „Piłka nożna chłopców”

 

5

Język polski

„Czytać, myśleć, uczestniczyć”

Nowa Era

Język angielski

Program nauczania języka angielskiego dla II. etapu edukacyjnego

Macmillan

Historia

Program nauczania historii
„Wczoraj i dziś”

Nowa Era

Przyroda

Program nauczania przyrody w klasach
4 – 6 szkoły podstawowej

„Tajemnice przyrody”

Nowa Era

Matematyka

Matematyka wokół nas

WSiP

Muzyka

Program nauczania „Muzyczny świat”

Mac Edukacja

Plastyka

Program nauczania plastyki „Do dzieła”!

Nowa Era

Informatyka

Program nauczania informatyki „Zajęcia komputerowe w klasach 4 – 6”

MiGra

Technika

„Technika na co dzień”

WSiP

WDŻ

Program nauczania

„Wędrując ku dorosłości”

Rubikon

Religia

Poznaję Boga i w Niego wierzę

Święty Wojciech

Wych. - fiz.
pływanie

Autorski program
„Mistrzostwo na własną miarę"

 

Wych.- fiz.
klasy ogólne

Program wychowania fizycznego

 

Wych. – fiz.
klasy sportowe

Program autorski szkolenia dla klas sportowych szkoły podstawowej
o profilu  „Piłka ręczna dziewcząt”

 

Wych. – fiz.
klasy sportowe

Program autorski szkolenia dla klas sportowych szkoły podstawowej
o profilu „Piłka nożna chłopców”

 

6

Język polski

„Czytać, myśleć, uczestniczyć”

Nowa Era

Język angielski

Program nauczania języka angielskiego dla II. etapu edukacyjnego

Macmillan

Historia

Program nauczania historii
„Wczoraj i dziś”

Nowa Era

Przyroda

Program nauczania przyrody w klasach
4 – 6 szkoły podstawowej
„Tajemnice przyrody”

Nowa Era

Matematyka

Matematyka wokół nas”

WSiP

Muzyka

Program nauczania „Muzyczny świat”

Mac Edukacja

Plastyka

Program nauczania plastyki „Do dzieła”!

Nowa Era

Informatyka

Program nauczania informatyki
„Zajęcia komputerowe w klasach 4 – 6”

MiGra

Technika

„Technika na co dzień”

WSiP

WDŻ

Program nauczania
„Wędrując ku dorosłości”

Rubikon

Religia

Poznaję Boga i w Niego wierzę

Święty Wojciech

Wych. - fiz. pływanie

Autorski program „Mistrzostwo na własną miarę”

 

Wych.- fiz.
klasy ogólne

Program wychowania fizycznego

 

Wych. – fiz.
klasy sportowe

Program autorski szkolenia dla klas sportowych szkoły podstawowej
o profilu  „Piłka ręczna dziewcząt”

 

Wych. – fiz.
klasy sportowe

Program autorski szkolenia dla klas sportowych szkoły podstawowej
o profilu „Piłka nożna chłopców”

 

7

Język polski

„Nowe słowa na start”!

Nowa Era

Język angielski

Program nauczania języka angielskiego dla klas 7 – 8

Macmillan

Język niemiecki

Program nauczania języka niemieckiego „Magnet Smart 1”

LektorKlett

Historia

Program nauczania historii w klasach
4 – 8 szkoły podstawowej
„Wczoraj i dziś”

Nowa Era

Biologia

Program nauczania biologii w klasach
5 – 8 szkoły podstawowej „Puls życia”

Nowa Era

Geografia

Program nauczania geografii w klasach
5 – 8 szkoły podstawowej
„Planeta Nowa”

Nowa Era

Matematyka

„Matematyka wokół nas”

WSiP

Fizyka

Spotkania z fizyką”

Nowa Era

Chemia

Chemia Nowej Ery

Nowa Era

Plastyka

Program nauczania plastyki „Do dzieła”!

Nowa Era

Muzyka

Program nauczania muzyki
„Muzyczny świat”

Mac Edukacja

Informatyka

Informatyka dla szkoły podstawowej – klasa 7 „Teraz bajty”

MiGra

WDŻ

Program nauczania „Wędrując
ku dorosłości”

Rubikon

Religia

Pójść za Jezusem Chrystusem

Święty Wojciech

Wych. - fiz. pływanie

Autorski program „Mistrzostwo na własną miarę”

 

Wych.- fiz. – klasy ogólne

Program wychowania fizycznego

 

Wych. – fiz.
klasy sportowe

Program autorski szkolenia dla klas sportowych szkoły podstawowej
o profilu  „Piłka ręczna dziewcząt”

 

Wych. – fiz.
klasy sportowe

Program autorski szkolenia dla klas sportowych szkoły podstawowej
o profilu „Piłka nożna chłopców””

 

Gimnazjum

II

Język polski

Program nauczania języka polskiego
w gimnazjum „Słowa na czasie”

Nowa Era

Język angielski

Program nauczania języka angielskiego
w klasach I – III gimnazjum – poziom III.1

Pearson

Język niemiecki

Program nauczania języka niemieckiego
w klasach I – III gimnazjum – poziom podstawowy

PWN

Historia

Program nauczania historii
w gimnazjum „Śladami przeszłości”

Nowa Era

Wiedza
 o społeczeństwie

Program nauczania wiedzy
o społeczeństwie „Dziś i jutro”

Nowa Era

Biologia

Program nauczania biologii
w gimnazjum „Puls życia”

Nowa Era

Geografia

Program nauczania geografii
w gimnazjum „Planeta Nowa”

Nowa Era

Matematyka

Program nauczania matematyki
w gimnazjum „Matematyka wokół nas”

WSiP

Fizyka

Program nauczania fizyki w gimnazjum „Spotkania z fizyką”

Nowa Era

Chemia

 Program nauczania chemii
w gimnazjum „Ciekawa chemia”

WSiP

Zajęcia artystyczne

Program nauczania
„Szkolna pracownia artystyczna”

WSiP

Informatyka

Program nauczania informatyki
w gimnazjum

MiGra

Zajęcia techniczne

Program nauczania zajęć technicznych
w gimnazjum

Operon

WDŻ

Program nauczania
„Wędrując ku dorosłości”

Rubikon

Religia

Pójść za Jezusem Chrystusem

Święty Wojciech

Wych. - fiz.
pływanie

Autorski program
„Mistrzostwo na własną miarę”

 

Wych. – fiz. - klasy sportowe A, B

Program autorski szkolenia dla klas sportowych gimnazjum o profilu  „Piłka ręczna dziewcząt”

 

Wych. – fiz. - klasy sportowe A, B

Program autorski szkolenia dla klas sportowych gimnazjum o profilu „Piłka nożna chłopców””

 

Wych. – fiz. – klasa sportowa C

Program szkolenia PZPN dla klas GOSSM

 

III

Język polski

Program nauczania języka polskiego
w gimnazjum „Słowa na czasie”

Nowa Era

Język angielski

Program nauczania języka angielskiego
w klasach I – III gimnazjum – poziom III.1

Pearson

Język niemiecki

Program nauczania języka niemieckiego
w klasach I – III gimnazjum – poziom podstawowy

PWN

Historia

Program nauczania historii
w gimnazjum „Śladami przeszłości”

Nowa Era

Wiedza
 o społeczeństwie

Program nauczania wiedzy
o społeczeństwie „Dziś i jutro”

Nowa Era

Biologia

Program nauczania biologii
w gimnazjum „Puls życia”

Nowa Era

Geografia

Program nauczania geografii
w gimnazjum „Planeta Nowa”

Nowa Era

Matematyka

Program nauczania matematyki
w gimnazjum „Matematyka wokół nas”

WSiP

Fizyka

Program nauczania fizyki w gimnazjum „Spotkania z fizyką”

Nowa Era

Chemia

 Program nauczania chemii
w gimnazjum „Ciekawa chemia”

WSiP

Zajęcia artystyczne

Program nauczania „Muzyka”

Gawa

Zajęcia techniczne

Program nauczania zajęć technicznych
w gimnazjum

Operon

Edukacja dla bezpieczeństwa

Program nauczania
„Żyję i działam bezpiecznie”

Nowa Era

WDŻ

Program nauczania
„Wędrując ku dorosłości”

Rubikon

Religia

Pójść za Jezusem Chrystusem

Święty Wojciech

Wych. - fiz. pływanie

Autorski program
„Mistrzostwo na własną miarę”

 

Wych. – fiz. - klasy sportowe A, B

Program autorski szkolenia dla klas sportowych gimnazjum o profilu 
„Piłka ręczna dziewcząt”

 

Wych. – fiz. - klasy sportowe A, B

Program autorski szkolenia dla klas sportowych gimnazjum o profilu
„Piłka nożna chłopców””

 

Wych. – fiz. – klasa sportowa C

Program szkolenia PZPN dla klas GOSSM

 

Opracowała: mgr Halina Pilśniak,
korekta: dr Nikodem Nieśpiałowski

Granice obwodu

Szkoły Podstawowej Nr 21 im. Gerarda Cieślika
ul. Wolności 133, 41-500 Chorzów

 

ARMII KRAJOWEJ             PARZYSTE DO 22

ARMII KRAJOWEJ             NIEPARZYSTE DO 13

BAŁTYCKA                       WSZYSTKIE

CIESZYŃSKA                   WSZYSTKIE

GŁOGOWSKA                   WSZYSTKIE

M. WOLSKIEGO               WSZYSTKIE

POMORSKA                     WSZYSTKIE

W. WRÓBLEWSKIEGO      WSZYSTKIE

WOLNOŚCI                     PARZYSTE OD 120 DO KOŃCA,

WOLNOŚCI                     NIEPARZYSTE OD 93 DO KOŃCA


Zgodnie z ustawą o Systemie Oświaty kandydaci zamieszkali poza obwodem Szkoły Podstawowej nr 21 w Chorzowie mogą być przyjęci do klasy 1 po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego.

Harmonogram postępowania tutaj.

Plan sieci szkół publicznych w Chorzowie tutaj.

Załącznik

do Zarządzenia Nr OR.25.2018

Prezydenta Miasta Chorzów

z dnia 25 stycznia 2018r.

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym dla kandydatów do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Chorzów, zamieszkałych poza obwodem na rok szkolny 2018/2019.

Lp.

Rodzaj czynności

Termin
w postępowaniu rekrutacyjnym

Termin
w postępowaniu uzupełniającym

1

Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym

od 01 do 16 marca 2018r.

od 13 do 20 kwietnia 2018r.

2

Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do szkoły podstawowej dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym

od 19 do 23 marca 2018r.

od 23 do 27 kwietnia 2018r.

3

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych

26 marca 2018r., godzina 9-ta

30 kwietnia 2018r., godzina 9-ta

4

Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia

od 26 marca od godz. 10-tej do 05 kwietnia 2018r.

od 30 kwietnia od godz. 10-tej do 11 maja 2018r.

5

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych

06 kwietnia 2018r., godz. 9-ta

14 maja 2018r.,
godz. 9-ta

TRYB ODWOŁAWCZY zgodnie z art. 158 ust. 6-9 Ustawy z dnia 14 grudnia 2016r. Prawo oświatowe ( Dz. U. z 2017r., poz. 59 ze zm.).

Licznik odwiedzin

dziś56
od wczoraj43
w tym tygodniu56
w tym miesiącu1652
razem135499

Twój IP 54.81.150.27 Twój sprzęt: Unknown - Unknown
Guests : 15 guests online